• Baner-3

  0

 • Baner 4

  0

 • Baner 2

  0

 • Baner 3

  0

Firma

Petrojet Sp. z o.o. to firma zbudowana w oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie rynkowe, zaufanie Klientów oraz wysokie kompetencje pracowników. Kluczowym założeniem spółki jest współpraca z europejskimi oraz polskimi producentami paliw w celu zapewnienia dostaw produktów najwyższej jakości. Nasza spółka ma bardzo bogate doświadczenie na rynku paliw.

Doświadczona kadra zarządzająca, ale również kierowcy i pracownicy stacji paliw to nasz bardzo ważny atut. Obecnie na stałe współpracujemy z trzema liczącymi się na rynku importerami paliw oraz polskimi producentami: PKN ORLEN S.A., GRUPA LOTOS S.A. oraz BP Europa S.E.

Bezpośrednie kontrakty oraz stałe duże odbiory paliw przez naszą firmą dają gwarancję uzyskania najlepszej relacji ceny do jakości oferowanych paliw.

 

PETROJET Sp. z o.o. zwycięzcą ogólnopolskiego konkursu GAZELE BIZNESU 2016!
 

Potwierdzeniem bardzo dobrej pozycji firmy na rynku jest zajęcie I miejsca w ogólnopolskim rankingu Gazele Biznesu 2016 i tym samym zdobycie tytułu najdynamiczniej rozwijającej się firmy w kraju.

Ranking powstaje w oparciu o dane finansowe firm za ostatnie trzy lata: bilans oraz rachunek zysków i strat, dlatego stanowi wiarygodne źródło informacji o rzeczywistej sytuacji małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce.

Statuetkę Gazela Biznesu odebrał Prezes Zarządu Jakub Smoliński podczas gali rozdania nagród, która odbyła się w Hotelu Hilton 14 marca 2017 r. w Warszawie: 

           

Bez wątpienia najcenniejszą wartością w spółce Petrojet są ludzie, którzy ją tworzą – podkreśla Jakub Smoliński - Jesteśmy dumni z faktu, że dostarczając dobry produkt w dobrej cenie, mamy swój wkład w rozwój współpracujących z nami przedsiębiorstw.

 

 

Wspieramy drużynę                                  Jesteśmy członkiem                                 Sponsorujemy
Cerrad Czarni Radom!                              Polskiej Izby Paliw Płynnych                    VIVE Tauron Kielce!

Czarni Radom - podziękowania                                                

 

Petrojet należy do ścisłego grona zaufanych dostawców paliw. Potwierdzeniem tego faktu jest obecność na liście bezpiecznych dostawców Ministerstwa Finansów.

 

Pokaż podmenu

Kontakt z nami

Adres korespondencyjny:

PETROJET SP ZOO
Kieszek 52
26-670 Pionki

Tel./fax: 048 384 80 24
Tel./fax: 048 322 12 99

więcej

GAZELE BIZNESU 2016

ZWYCIĘŻYLIŚMY W OGÓLNOPOLSKIM RANKINGU GAZELE BIZNESU 2016!
Miło nam poinformować, że Petrojet Sp. z o.o. zajęła 1. miejsce w ogólnopolskim rankingu Gazele Biznesu 2016, tym samym zdobywając tytuł najdynamiczniej rozwijającej się firmy w kraju! Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za okazane zaufanie i życzymy Państwu i sobie dalszej owocnej współpracy.

więcej

Paliwo grzewcze Ekoterm

Jest to nowoczesne paliwo grzewcze, które znajduje zastosowanie w kotłach ogrzewających domy mieszkalne, piecach przemysłowych oraz technologicznych.

Chcesz wiedziec więcej o EKOTERM Plus odwiedź dedykowany serwis

www.ekoterm.petrojet.pl

Paliwa płynne

Petrojet zaprasza do współpracy odbiorców indywidualnych jak i hurtowych sprzedawców paliwa. Zapewniamy najwyższej jakości paliwa pochodzące zarówno z krajowych rafinerii, jak i od sprawdzonych dostawców zagranicznych.

więcej

nasz adres: Petrojet Sp. z o.o. Kieszek 52, 26-670 Pionki

copyright © 2016 www.petrojet.pl

projekt i wykonanie: www.zaginionestudio.pl

pipp