• Baner 3

  0

 • Baner-3

  0

 • Baner 4

  0

 • Baner 2

  0

Olej grzewczy ekoterm

Ekoterm Plus to marka oleju grzewczego produkowanego przez Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. od 1992 r. Jest to jedna z najstarszych marek w tej grupie produktowej. Dwudziestoletnia obecność na polskim rynku paliw grzewczych to kapitał doświadczenia, który przekłada się na najwyższą jakość Ekotermu Plus. Starania jakościowe połączone z niezwykle aktywnym zaangażowaniem marketingowym ORLENU sprawiły, że nazwa ta stała się nazwą generyczną, czyli utożsamiającą się z całą grupą produktową olejów grzewczych.

Świadczy to niewątpliwie o sile marki i potwierdza jej dominującą pozycję na rynku olejów grzewczych. Nadużywanie nazwy Ekoterm Plus dla określania każdego oleju grzewczego wprowadza w błąd konsumentów. Tymczasem Ekoterm Plus   -   jest tylko jeden   -   jego producentem i właścicielem marki jest Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. Jeżeli chcą Państwo kupić Ekoterm Plus to musi to być olej wyprodukowany przez PKN ORLEN S.A.

Jest to nowoczesne paliwo grzewcze, które znajduje zastosowanie w kotłach ogrzewających domy mieszkalne, piecach przemysłowych oraz technologicznych.

Jest on idealnym źródłem ciepła dla obiektów nie posiadających dostępu do sieci przesyłowej gazu ziemnego.

Olej Napędowy Grzewczy Ekoterm Plus produkowany jest z ropy naftowej i należy do grupy średnich destylatów obok oleju napędowego i paliwa lotniczego.

Każdy Klient kupujący u nas zyskuje gwarancję, że zaopatruje się w produkt o najwyższej jakości. Nowoczesna technologia produkcji oraz szczegółowy system badań i kontroli na każdym etapie, począwszy od produkcji, poprzez dystrybucję, magazynowanie i sprzedaż służy jednemu celowi – zapewnieniu naszym Klientom produktu o stałej i najwyższej jakości.

Chcesz wiedziec więcej o EKOTERM Plus odwiedź dedykowany serwis www.ekoterm.petrojet.pl

zobacz serwis
Pokaż podmenu

Kontakt z nami

Adres korespondencyjny:

PETROJET SP ZOO
Kieszek 52
26-670 Pionki

Tel./fax: 048 384 80 24
Tel./fax: 048 322 12 99

więcej

Kim jesteśmy

Petrojet Sp. z o.o. to firma zbudowana w oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie rynkowe, zaufanie Klientów oraz wysokie kompetencje pracowników.

więcej

GAZELE BIZNESU 2016

ZWYCIĘŻYLIŚMY W OGÓLNOPOLSKIM RANKINGU GAZELE BIZNESU 2016!
Miło nam poinformować, że Petrojet Sp. z o.o. zajęła 1. miejsce w ogólnopolskim rankingu Gazele Biznesu 2016, tym samym zdobywając tytuł najdynamiczniej rozwijającej się firmy w kraju! Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za okazane zaufanie i życzymy Państwu i sobie dalszej owocnej współpracy.

więcej

Zbiorniki paliwowe

Naszym klientom użyczamy bezpłatnie zbiorniki do magazynowania paliw płynnych o pojemności dostosowanej do indywidualnych potrzeb odbiorcy (od 1.000 do 30.000 litrów).

więcej

nasz adres: Petrojet Sp. z o.o. Kieszek 52, 26-670 Pionki

copyright © 2019 www.petrojet.pl

projekt i wykonanie: www.zaginionestudio.pl

pipp